Sponsor Reklamlar

tesettür kıyafetleri tunik

tesettür kıyafetleri tunik deyince ikiye ayrılır: birincisi tesettür giyimi pantolonlar ile giyildiğinde mahveden kısa tunikler, ikincisi bol ve dökümlü (mesela yarasa kollu ya da bol kalıplı) uzun tunikler.

kalça ve bacakları örtecek kadar uzun tunik modelleri giymek açık bir bayan için büyük bir şey iken, tesettür kıyafetleri ile kombinasyon yapan kapalı bayanlar için aslında yetersiz bir kapanma şeklidir. çünkü; çoğu tunik ne yazık ki kapalı giyimin bir parçası dahi olsalar, vücut hatlarını belli edebiliyor. kapanmak aslında çok basit ama ne yazık ki tesettürlü bayanların birçoğu kendilerini cennete taşıyabilecek bir giyim yerine, tam tersi cehenneme sürüklenebilecek açıklardan daha kötü bir giyimi tercih etmekte.

tesettür kıyafetleri tunik

sizler için kapalı giyinmeye uyarlanabilecek birkaç lc waikiki marka tunik modelini aşağıda yayınlıyoruz.. tesettür kıyafetleri arasında tunikler şüphesiz ki dışarıda giymek için de, aile içinde ev ortamında giymek için de güzel kombinlenirse çok güzel bayan giyim parçaları..

tesettür kıyafetleri tunik tunik modelleri tesettür kıyafetleri

tesettür kıyafetleri tunikler.. kısası, uzunu, asimetrik kesimlisi, yarasa kollusu, gömlek tunik modelleri, elbise tunik modelleri gibi çeşitleri olan spor tesettür giyim ürünleridir. bazı tunik modelleri oldukça abiye tuniklerden olup, özel bir günde, düğünde ya da bir davette giyilebilecek abiye tunik modellerini oluşturmaktadır.

SON ARANAN TERİMLER:

Bir Cevap Yazın