kayra giyim özel dikim tesettür kıyafetler

kayra giyim file kapşonlu vizon rengi kap kayra giyim özel dikim tesettür kıyafetler www.tesetturkiyafetler.com ‘da.. kayra giyimde bir adet üretilen yani adeta bir butikte kişiye özelmişçesine dikilen tesettür kıyafetler de var. bunlar arasında ferace, kap, elbise, kaftan, etek ve tesettür takım elbiseler mevcut. ayrıca pardösü ve kaban gibi kışlık tesettür kıyafetler de bulunabilir. trençkot modelleri ve yağmurluklar da, özellikle sonbahar kış sezonlarında kayra giyim özel dikim tesettür giyim modelleri arasına fazlaca ekleniyor. kayra giyim özel dikim tesettür kıyafetler ancak dediğimiz gibi bu tesettür giyim modelleri sadece bir adet dikildiği için bir kişi satın aldığında bir daha arkası gelmiyor. birde şu var ki; kayra giyim özel dikim tesettür kıyafetlerde beden kıtlığı mevcut. yani öyle ki birçok tesettür kıyafette 38-40-42 beden dışında (zaten tek beden satılıyor) bedenleri yok. bazılarında (oversize) da tam tersi 44-46-48-50-52 beden gibi sadece büyük bedenler var.

kayra giyim özel dikim tesettür kıyafetler

Kayra Giyim 2015 Kış Kataloğu

Kayra Giyim 2015

Kayra Giyim 2015 Kış Kataloğu www.tesetturkiyafetler.com ‘da..

Kayra sezona yine farklı bir çıkışla başladı ve bir değil iki lookbook yayınlayarak yine birçok rakibine fark attı. Klas ve maskülen duruşun ağır bastığı 2014/2015 koleksiyonlarında Kayra Giyim, TV dizileri ve çeşitli sosyal reklamları ile adından yine fazlasıyla bahsettiriyor.

Kayra Giyim 2015 Kış Kataloğu

deri kumaş, aşağıya doğru çoğalan renk tonları, siyah beyaz çizgiler, kolu ayrı renk kaplar ve trençkotlar ve panço modelleri gibi yeni sezonun hemen hemen bütün detaylarını ve son modayı bünyesinde barındıran kaban, manto, panço ve kışlık tesettür kıyafetleriyle işte Kayranın en yeni lookbook resimleri..

Kayra Giyim 2015 Kış KataloğuKayra Giyim 2015 Kış Kataloğu

Kayra Giyim 2015 Kış Kataloğu

 

Kayra 2014-2015 sonbahar kış kataloğu

Yeni sezon Kayra tesettür giyim modelleri

Kayra’nın 2014-2015 sonbahar kış kataloğu yayınlandı. Yeni sezon tesettür kıyafetlerinin arka arkaya piyasaya çıktığı şu günlerde tesettür modasını yakından takip edenler için Kayra yeni sezon tesettür giyim modellerini sizin için aşağıda yayınlıyorum. Çok şık uzun abiye etekler, tesettür elbiseler, kap modelleri, pardesüler, tunikler, gömlekler ve pantolon etekleri Kayra yeni sezon tesettür kıyafetlerinde görebilirsiniz. Bu senenin Kayra kıyafetlerinden bazıları:

Kayra en yeni ve güzel giysileri

uzun etek modellerikayra siyah elbisekayra tunik modellerikayra pantolon etekkayra en güzel kıyafetleri

Zühre pardesü 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

Yeni sezon Zühre pardesü, kap, ferace, manto ve kabanlar

Zühre pardesü de sonbaharın gelmesiyle beraber 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonunu yayınladı. Kışlık tesettür kıyafetlere ihtiyacı olanlar için fikir verme amaçlı Zühre’nin de kışlık pardesü, kap ve mantolarını sizinle paylaşacağım. Zühre pardesü ve kap modellerinin fiyatlarını sorarsanız tahmini olarak 250-300 liradan başladığını söyleyebilirim. Satıldığı mağazalarda ve internet sitelerinde Zühre tesettür giyim modellerinin fiyatları farklılık gösterebilir. Zühre’nin kışlık pardesü, kaban, kışlık kap, mantolarında bu sene deri detay ve fermuarlı modelleri de sıkça görüyoruz. Ayrıca gençlere hitap eden spor kap ve ferace gibi tesettür kıyafetler de bu seneki kış koleksiyonunda daha fazla görülüyor Zühre giyimin… Yeni sezon Zühre sonbahar kış kataloğundan seçtiğim modellerini aşağıda görüyorsunuz. Küçük resimleri büyük boy olarak görmeniz için resimlere tıklayınız

Bu senenin en güzel kışlık pardesü, kap ve mantoları

Kalite ve şıklığı bu pardesülerde bir arada bulabilirsiniz

2015 pardesü modelleri2015 tesettür modası kışDeri detaylı kap ve pardesüleri bu sene daha fazla görebilirsinizkışlık tesettür kıyafetleriŞık ve rahat olan feermuarlı feraceler de Zühre’nin yeni sezon tesettür kıyafetlerinde mevcutspor mantolarKışlık spor kap ve mantolar da bu sene çoğaldı