İLETİŞİM BİLGİLERİM

Yeni sezon ve sezon sonu indirimlerinde olan tesettür giyim modellerini ve bayan aksesuarlarını yayınladığım bloğumla ilgili her türlü şikayet, öneri ve görüşleriniz için gulmekan@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca facebookta Gülmekan Blog sayfasına katılabilirsiniz. Reklam, link takası ve basın bültenleri için de aynı adreslere mail atabilirsiniz.

facebook

İLETİŞİM BİLGİLERİM” üzerine 11 düşünce

 1. Eylul

  Bu sayfada hata var .. Hangi katagoriye tıklasan tesettür kombindekiler geliyor sayfayı yenılemiyor..

  Yanıtla
  1. admin Yazar

   Eğer bir yazıda hem pardesü ve kap modelleri, hem elbise modelleri, tunik, şal v.b. gibi birkaç farklı ürün bulunuyorsa o zaman kategorilerin ilgili olanlarında aynı yazı çıkıyor. Ama sadece elbise modellerinin veya şal, tunik gibi tek çeşit ürünün anlatıldığı yazılar sadece o kategoride görünüyor.

   Yanıtla
   1. admin Yazar

    sefamerve, modanisa gibi alış veriş sitelerinde tesettür elbiseleri bulabilirsiniz

    Yanıtla
 2. nurten

  bu abiyeleri mağazada bulabilme imkanı var mı acaba? yakından bakmak istiyoruz. eşimin annesine büyük beden abiye beğendik. fakat denemeden almak istemiyoruz yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  1. admin Yazar

   Biz sadece tanıtım amaçlı paylaşım yapıyoruz. Beğendiğiniz elbise veya diğer kıyafetlerin adres çubuğunda hangi yazıyla ilgili olduğu yazar. Genellikle tozlu giyim, sefa merve, modanisa, setrms, armine, e-tesettur gibi sitelerin modellerini yayınlıyorum. O sitelerden alış veriş yapabilirsiniz

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın