Kategori arşivi: AYAKKABI

Trendyol sezon sonu bayan botları

Trendyol ucuz bayan botları kampanyaları sezon sonu indirimleriyle beraber çoğaldı. Hakiki deri bayan botu arayanlar için Gön derinin Kampanyası var bu sıralar Trendyolda. %75e varan indirimlerle, yani dörtte biri fiyatına satılan gerçek deri bayan botlarının fiyatları 40 liradan başlıyor, en kaliteli olanların fiyatları ise 180 lira. İnce topuklu, dolgu topuklu, topuksuz düz botlar, bağcıklı, fermuarlı, nubuk botlar, ve zımbalı botları Trendyol sezon sonu bot modellerinde bulabilirsiniz.

En güzel ucuz bayan botları

dörtte bir fiyatına botlar

dörtte bir fiyatına botlar

gösterişli ucuz botlar

gösterişli ucuz botlar

hakiki deri botlar

hakiki deri botlar

sezon sonu bayan botları

sezon sonu bayan botları

sezon sonu indirimleri

sezon sonu indirimleri

sezon sonu kadın botları

sezon sonu kadın botları

topuksuz bayan botları

topuksuz bayan botları

trendyol indirimleri

trendyol indirimleri

trendyol indirimli botlar

trendyol indirimli botlar

ucuz dolgu topuklu botlar

ucuz dolgu topuklu botlar

zımbalı botlar

zımbalı botlar

SON ARANAN TERİMLER:

Polaris ve Dockers bayan botları

Floda birbirinden şık ve uygun fiyatlı gerçek deri bayan botları bulabilirsiniz. Üstelik Dockers, Lumberjack ve Polaris gibi ünlü markaların botlarını indirimli olarak alabilirsiniz. Flo bayan ayakkabı ve botlarını internet sitesinden de satın alabilirsiniz. Floda fiyatları 30-220 lira arasında değişen Dockers bayan botları ve Polaris botlardan şık modelleri sizin için seçip yayınladım.

Gerçek deri botlar Floda

Botları tam boy görmek için resimlere tıklayınız

SON ARANAN TERİMLER:

Derimod bayan deri botları

Gerçek deri botları süper indirimle almak isteyenler Markafoni bot modellerini takip edin. Derimod bot arayanlar özellikle bu kampanyadaki botlara mutlaka bakın. Diğer markaların indirimli botlarını buraya tıklayarak  görebilirsiniz

İndirimli Markafoni botlar

Resimlere tıklayarak tam boy olarak görebilirsiniz

SON ARANAN TERİMLER:

Lcw ev ayakkabısı ve terlikleri

Kışın donduran soğukları evimize kadar giriyor. Kendimizi soğuktan korumak için sıkı sıkı giyiniyoruz, ama şahsen ben ayaklarım ısınmazsa üşümeye devam ediyorum. Bu yüzden kışlık ev terliklerini kullanmayı tercih ediyorum. Lcwaikiki de soğuk kış günlerinde evimizde giymemiz için yumuşacık, ponponlu, ayakları sıcacık tutan ev ayakkabıları ve terlikler üretmiş. Siz de ev ayakkabı ve terlikleri arıyorsanız 15 liradan başlayan fiyatlarla satılan Lcw ev ayakkabısı modellerini inceleyin.

 Ayaklarınızı ısıtan ev ayakkabıları Lcwaikikide

lcw ev ayakkabıları

lcw ev ayakkabıları

ev ayakkabısı

ev ayakkabısı

SON ARANAN TERİMLER:

Lcw yeni sezon ve sezon sonu çizme ve botlar

Çok aranılan ekonomik markalardan biri olduğu için Lcwaikikinin yeni sezon ve sezon sonu indirimlerinde olan çizme ve bot modellerini sizinle paylaşacağım. Yağmur çizmesi, ince topuklu bot, tokalı çizme, dolgu topuklu bot ve çizme gibi ürünlerin taba, kahverengi, siyah, bej, devetüyü, vişne çürüğü gibi renklerini bu modellerde bulabilirsiniz. Lcw bot ve çizmelerin fiyatları 40-80 lira arasında değişiyor. 40 liralik bot normalde 60 liradan 40 liraya düşen bir ürün. Yeni sezon ve sezon sonu indirimlerindeki Lcw bot ve çizmelerinden birkaç örnek modeli aşağıda yayınladım.

Elsiva 2014 bot ve çizme modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

İndirimli Cat bayan botları

İndirim kelimesini duyan hanımlar kendilerini alış-verişten alıkoyamazlar. İndirim kelimesi mıknatıs gibi hanımları kendisine çeker. Ama kendinizi rahat bırakın ve eğer kaliteli gerçek deri bota ihtiyacınız varsa bu kampanyadaki indirimli Cat bayan botlarını mutlaka inceleyin. Bağcıklı ve yandan fermuarlı bot modelleri bulunan Markafoni’ deki Cat bayan botları %30 indirimli olarak satılıyor. Normaldeki fiyatı 220 lira olan botu 160 liraya, 240 liralik botu da 170 liraya şu anki kampanyada alabilirsiniz. Bu kampanyayı kaçirırsanız üzülmeyin. Markafonide sürekli olarak Cat veya başka kaliteli markaların kampanyaları oluyor. Sadece sürekli olarak kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. Aşağıda devetüyü rengi, siyah ve kahverengi deri bayan botlarından birkaç Cat markalı bot resimlerini görüyorsunuz.

Gerçek deri bot modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Markafonide Elle uzun bayan çizmeleri

Onlarca markanın kampanyasının olduğu Markafonide bu sıralar Elle deri bayan çizmelerinin indirim kampanyası var. Siz bu yazıyı okuduğunuzda belki kampanyası bitmiş olabilir. Ama takip ederseniz yeni kampanyaların olduğunu da görebilirsiniz. Elle deri çizmeleri normalde pahalı … ama bu kampanyalar sayesinde büyük indirimlerle Markafoni çizmelerinden birine siz de sahip olabilirsiniz. Markafonideki Elle kampanyasında uzun deri çizmelerin fiyatları en ucuzu 80 TL. Ama bu 80 TLlik çizmenin normaldeki fiyatı 280 TL… Yani %75lik güzel bir indirim yapılmış. Model, ve ürünün özelliklerine göre fiyatları daha yüksek olan çizmeler de var. En pahalı Elle bayan çizmesinin fiyatı ise 230 TL… 230luk çizmenin indirimsiz fiyatı 798 TL… Aradaki farkı görüyorsunuz değil mi? Yani sakın indirime girmeden pahalı markalı ürünleri almayın. İndirim kampanyalarını takip edin. Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz çivi topuklu çizme indirimli 230 TL olan çizme. Diğerlerinin fiyatlarına Markafoniden bakabilirsiniz. Resimlere tıklayarak tam boy olarak görebilirsiniz

İndirimli hakiki deri bayan çizmeleri

SON ARANAN TERİMLER:

Lcwaikiki bayan bot ve çizmeleri

Her çeşit giyim modelinin satıldığı Lcwaikikiden şimdi de bayanlar için bot ve çizme modelleri paylaşacağım. Lcw bot ve çizmeler hem sezon sonu indirimlerinde, hemde yeni sezon olan ürünler… Dize kadar uzun çizmeler, topuklu botlar, dolgu topuklu modeller, fermuarlı ve toka detaylı modelleri Lcw bayan bot ve çizmelerinde bulabilirsiniz. Elsiva bayan bot ve çizmelerinin fiyatları ise kalitesine kıyasla çok uygun. 30-70 TL arasında değişiyor. Modelleri tam boy görmek için resimlere tıklayınız

Sezon sonu indirimlerinde ve yeni sezon olan Lcw bot ve çizmeler

SON ARANAN TERİMLER:

Pierre Cardin indirimli yağmur çizmeleri

Ürünleri normalde çok pahalı olan markalardan biri de Pierre Cardin bildiğiniz gibi. Normalde Pierre Cardin ürünlerini kolay kolay hepimizin alamayacağı da malum… Ancak indirimlerini takip ettiğiniz zaman kalitesiz ürünlerden bile daha ucuza Pierre Cardin veya diğer markalı ürünleri alabilirsiniz. Mesela şu anda Markafonide Pierre Cardin yağmur çizmeleri ve botların indirim kampanyası var. Normalde 200 TLlik yağmur çizmelerini şimdi yarı fiyatına 100 TLye alabilirsiniz. Hakiki deri çizmeler ise 520 TLden 260 TLye düşmüş durumda. Yarı yarıya indirimli olarak satılan çizmeler ilginizi çekiyorsa Pierre Cardin olmasa bile diğer ünlü markaların indirimli ayakkabı ve botlarının kampanyaları Markafoni , Trendyol, Limango gibi sitelerde var. Yalnız çok bilinmeyen internet sitelerinden alış- veriş yapmayın, güvenilir olmayabilir. Ama bu siteler benim de alış-veriş tapıp, sorun yaşamadığım siteler olduğu için bu sitelerin adlarını verdim. Aşağıda Markafonide yarı fiyatına satılan Pierre Cardin bayan çizmelerinden örnekler görüyorsunuz.

Markafonideki indirimli bayan çizmeleri

SON ARANAN TERİMLER:

Markafonideki indirimli bayan botları

İndirim kampanyaları çok ilgi gören Markafonide ayakkabı ve bot modellerinin kampanyaları da uygun olduğu için ilgi yoğun oluyor haliyle… Markafonide genellikle sezon sonlarında büyük indirimler oluyor. fakat şimdi kış sezonunda olduğumuz halde %60a varan indirimli fiyatlarla satılan Pierre Cardin bayan bot modellerini Markafonide bulabilirsiniz. Ama elinizi çabuk tutmanız lazım. Kampanya bitmeden 2014 kadın botlarında bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Resimlere tıklayarak bayan bot modellerini tan boy olarak görebilirsiniz.

SON ARANAN TERİMLER: