Kategori arşivi: PARDESÜ, KAP, FERACE

Peçeli cilbab ( çarşaf ) modelleri

Medine ipeğinden ve kırışmayan krep kumaşlardan imal edilmiş olan tek parça veya iki parçalı çarşaf arıyorsanız size İhvan giyimin çarşaf modellerini önerebilirim. Sadece peçe olarak da satış yapan İhvan giyimin arkadan bağlamalı peçeleri ince krep kumaştan, rahat ve kullanışlı olarak üretilmiş. Tek parça peçelerin 24 lira, iki parçalı olanların 38 ve 3 parçalı olan peçelerin 45 liraya satıldığı İhvan’da cilbab modellerinin fiyatları 135 ve 155 lira… Arap ülkelerine giderken de lazım olan kullanımı çok rahat olan tek ve iki parçadan oluşan sultanbaşı desenli, lazer desenli, medine ipeği veya krep kumaştan dikilmiş olan çarşaf modellerinden birkaç örnek:

İhvan giyim çarşaf modelleri

tek ve iki parça çarşaf modelleri

tek ve iki parça çarşaf modelleri

peçe ve peçeli çarşaf

peçe ve peçeli çarşaf

krep kumaş ve medine ipeği çarşaflar

krep kumaş ve medine ipeği çarşaflar

arab cilbabları

arab cilbabları

SON ARANAN TERİMLER:

İklim mevsimlik 2014 yeni kap modelleri

İklim tesettür giyimin 2014 yeni kap modelleri çeşitli renk ve modellerde bulunuyor. İklim mevsimlik kap modellerinin 130-140 liraya satıldığı etesettur.comda İklim giyimin pardesüleri ve diğer tesettür giyim markalarının kıyafetleri de yer alıyor. Ama mevsimlik kıyafetlerin arandığı şu günlerde öncelikle mevsimlik yeni kap modellerini paylaşmayı uygun gördüm. V yaka,bebe yaka,yuvarlak yakalı, arkası düğme detaylı gibi modelleri bulunan İklim 2014 kap modellerinden bazıları şunlar:

Yeni sezon mevsimlik kap modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Setrms sezon sonu kışlık tesettür kıyafetler

Tesettür kıyafetleri satan Setrms‘in kışlık pardesü ve mantolarında sezon sonu indirimleri başladı. 2014 kış sezonunun pardesü, ferace, kaban ve mantoları şu anda Setrms’de 110 liraya kadar düşmüş durumda. Sürekli takip edenler iyi bilirler, önceki fiyatları 300-400 lira arasında değişiyordu. Arkasında “vav” harfi bulunan Setrms ferace ve fermuarlı feraceler ise 300 liradan 150 liraya düştü. Hakim yaka, bisiklet yaka, fermuarlı, büyük düğmeli, kloş etekli, kemerli, kuşaklı; mor, bordo, siyah, lacivert, leylak rengi, gri, kiremit, petrol mavisi, yeşil, antrasit, vizon gibi renkleri mevcut olan Setrms pardesü, kap, ferace ve mantolarının stokları tükenmeden acele edin.

Ucuzlayan Setrms kışlık tesettür giyim modelleri

Büyük boy olarak görmek için resimlere tıklayınız

 

kloş pardesü modelleri

kloş pardesü modelleri

büyük düğmeli manto

büyük düğmeli manto

ucuz ferace

ucuz ferace

SON ARANAN TERİMLER:

2014 yazlık pardesü modelleri

Hem sıcak hem soğuk havaları yaşadığımız şu günlerde bazen çok sıcak havalarda kalın mantoları giymek işkence gibi geliyor. En iyisi havaların çok ısınmasını beklemeden mağazalarda yerini alan yazlık pardüselerden birini almak.. Tabii ki ihtiyacınız varsa. En güzel yeni sezon kap ve pardesülerin satıldığı Sefa mervede 2014 yeni sezon Berrince pardesüler 200 liraya satılıyor. Sefamerve yazlık pardüselerde onlarca renk pardesüyü bulabilirsiniz. Renk çeşitliliğinden başka modellerde de çeşitlilik var Berrince 2014 yılı yazlık pardesülerinde. Kombin pardesü, kuşaklı, kapşonlu spor pardesü ,asimetrik kap ve pardesüler ve daha pek çok pardesü modelini bu sene piyasada görebileceksiniz. Yenimodatesettür pardesü modellerinden örnek resimleri aşağıda görebilirsiniz

2014 yılı sefamerve yazlık pardüseleri

SON ARANAN TERİMLER:

Armine 2014 sezon sonu pardesüler

Sezon sonu indirim kampanyalarının tam gaz devam ettiği şu günlerde Armine pardesü modellerinde de büyük oranlarda indirim var. Hakim yaka, şal yaka, araboy, kemerli, pileli çok şık Armine sezon sonu pardesülerin görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sezon sonu indirimlerindeki en güzel pardesü modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Sezon sonu Berrince kaşe kap modelleri

Kışın Sefa Mervede çok ilgi gören Berrince kaşe kap modelleri şu sıralar sezon sonu indirimleri dolayısıyla büyük indirimle satılmaya devam ediyor. Stoklarında bitene kadar Sefa merve Berrince kapları satacaktır. Ama daha sonraları beden bulmakta zorlanırsınız. Onun için sezon sonu Sefa merve kaşe kap indirimlerini bekleyenlerin ellerini çabuk tutması gerekiyor. Genellikle 36 -48 beden aralığında olan kapların bazı modellerinde sadece 38-44 beden aralıklarında kaplar bulunuyor. Kışın 300-400 lira arasında satılan Berrince kaşe kapların sezon sonu Sefa merve indirimlerindeki fiyatları 140-150 liraya kadar düştü. Spor giyinmeyi seven bayanlar için kapşonlu modellerin de bulunduğu Sefa merve sezon sonu kapların bej, yeşil, krem, siyah, lacivert, ekru, taba, mercan, narçiçeği, kırmızı, füme, kahverengi, sütlü kahve, toprak rengi ve vizon gibi değişik renk ve tonlarda modelleri mevcut. İşte sezon sonu indirimlerindeki en güzel kaşe kap modelleri :

Sefa merve sezon sonu kaşe kap modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

En güzel yeni ferace modelleri

Birkaç sene öncesine kadar fazla modeli bulunmayan , hatta siyahtan başka rengini bulmak bile güç olan feraceleri, şimdi tesettür kıyafetleri satan birçok yerde bulmanız mümkün. Eskiden sadece geniş pardesü tarzında olan ferace modellerinin şimdiki yeni modelleri talepler doğrultusunda değişince rengarenk elbise tarzı feraceler piyasaya çıktı. Aralarında spor giyinmeyi tercih eden kapalı kızlarımıza göre de kapşonlu spor ferace modelleri de mevcut yeni feracelerde… Cilbab tarzı giymek isteyen hanımlara göre de Modanisadaki 2014 ferace modellerinde geniş çarşaf gibi feraceler de bulunuyor. Ürdün abaya, Filistin ferace, nakışlı, taşlı, fermuarlı, boydan düğmeli, gipürlü, dantelli, Dubai ferace, mevlana ferace, örme ferace, abaya, kot, ve daha pek çok ferace modelini bu seneki ferace modellerinde görebilirsiniz.  Aslında geçen seneki ferace modellerinden çok da farklı olmayan 2014 en güzel yeni ferace modellerinden Sefa Merve ve Modanisada satılanlardan bazılarını sizinle paylaşıyorum. Burada da çok güzel tesettür kıyafetleri görebilirsiniz.

Son model ferace modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Setrms sezon sonu pardesü ve kap

%60 indirimli 2014 Setrms pardesü ve kap modelleri

Normalde çok pahalı olduğu için Setrmsten yeni sezon tesettür kıyafetleri almam. Ama sezon sonu indirimlerinde yarı yarıya, hatta daha fazla oranda indirim yapıldığı için o zaman normalde pahalı olan markalarla ilgilenmeye başlarım. Zaten çoğumuz öyle değil miyiz hanımlar? İlla ki bir şey yeni çıktığı gibi almak zorunda mıyız? Değiliz tabii ki de. Bir pardesü veya kapa 350-400 lira vermeyi ben içime sindiremem. Ama şöyle %70-80 lik bir indirim olduğunda fiyatlar 70-80 liraya kadar düştüğü zaman da fırsatı kaçırmayın. Setrmste de kaban, manto, pardesü ve kap modellerinde %60lık indirim var şu sıralar… Setrms pardesü ve sezon sonu kap arayanlar için aşağıda en güzel modelleri yayınladım.

SON ARANAN TERİMLER:

Dilber tesettür elbise ve ferace modelleri

Onlarca tesettür giyim markasının tesettür kıyafetlerini sizin için paylaşmaya devam ediyorum. Şık tasarımli elbise ve feraceleriyle benim çok beğendiğim Dilber tesettür giyimin en güzel tesettür elbiseleri ve ferace modellerinden bazılarını aşağıda yayınladım. Dilber tesettür giyimin umre ve hac kıyafetleri de hacca ve umreye gidecek hanımlar için çok uygun. Kapalı uzun Dilber elbiseler 70 liradan, hac ve umre elbiseleri 90 liradan, feraceler ise 120 liradan başlayan fiyatlarla Sefa Merve’de satılıyor. Abiye ferace ve elbiseler ise 250 liraya varan fiyatlarla satılıyor

Sefa Merve’deki Dilber tesettür kıyafetleri

SON ARANAN TERİMLER:

Yeni sezon Şükran pardesü modelleri

Şükran pardesünün yeni sezon ürünleri çıkmaya başladı. Fakat şu anda fazla seçenek olmadığı için mevcut olan modelleri sizinle paylaşıyorum. Aşağıda gördüğünüz Şükran yeni sezon pardesü modellerini Sefa Merve‘de bulabilirsiniz. Yeni sezon İlkbahar-Yaz pardesü modelleri piyasaya çıkmaya devam ettikçe sizinle paylaşacağım. Takipte olun.

2014 Sefa Merve pardüseleri

SON ARANAN TERİMLER: