Etiket arşivi: Lcw indirimleri

Lc waikiki en yeni bayan triko kazakları

Kışın çok soğuk günlerinde ve baharın da ılık havasında giyebileceğiniz triko kazaklar, akrilik, yünlü, pamuklu, poliamid, polyester, metalik iplik, viskoz karışımlı kazak, yelek, panço, hırka gibi ihtiyacınız olan kıyafetleri Lcwaikikiden 10 liradan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Tabii 10 lira olan kazaklar ve yelekler outlet bölümünde yani Lcw indirimlerinde bulunanlar… Yeni sezon olanlar 20 liradan başlıyor. Ama siz de benim gibi yapın, sakın hemen yeni çıkanlardan değil de indirime giren kıyafetlerden ihtiyaçlarınızı karşılayın. Lcw triko kazak, hırka ve yelekleri yüzlerce model arasından seçerek alabilirsiniz. Üstelik benim gibi oturduğunuz yerden Lcwaikikinin internet sitesinden alış-verişinizi yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz ya da bedeni uymayan ürünleri iade etme hakkınız da var.

2014 model Lcwaikiki hırka ve kazaklar

SON ARANAN TERİMLER:

Lcwaikiki hamile kıyafetleri

Eğer spor giyinmeyi seviyorsanız Lcwaikiki indirimlerindeki hamile hanımlar için tunik, pantolon, badi, hırka, gömlek modelleri incelenmeye değer diye düşünüyorum. Özellikle bu kıyafetlerin içinde beli esnek likralı olan pantolon ve eşofmanlar benim hoşuma gitti. Lcw hamile tuniklerinin de modelleri güzel. Hamile kıyafetleri Lcwaikikide 13 liradan başlıyor. Lcw indirimlerindeki hamile kıyafetlerinden sizin için seçtiklerim:

Lcw indirimlerindeki hamile kıyafetleri

SON ARANAN TERİMLER:

Lcw indirimlerindeki tesettüre uygun kıyafetler

Lcwaikikide tesettüre uygun kıyafet bulmak biraz zor… Genellikle spor kıyafetler satıldığı için Lcwde az sayıda tesettür kıyafetleri bulunuyor. Önceden Lcwaikikide neredeyse yok denilecek kadar az elbise modeli vardı tesettüre uygun… Şimdi yine kapalılara göre geçen senelere kıyasla daha fazla uzun elbise bulunabiliyor. Hem de Lcw indirimlerinde olan uzun elbiselerin fiyatları da çok ekonomik… Sadece elbiseler için değil, diğer kıyafetler için de fiyatların uygun olduğunu söyleyebilirim. Lcwaikikide uzun elbise fiyatları 27 TLden başlıyor. Tuniklerin fiyatları ise 20 TLden başlıyor. Lcw indirimlerinde olan kap modellerini yarı fiyatına 35 TLye alabilirsiniz. Kot giymeyi sevenler için Elsivada birkaç tane kot tunik ve elbise modeli bulunuyor. Trençkot modelleri fazlasıyla mevcut. Ancak kap ve pardesü tarzı giysiler biraz az. Pardesüler de zaten araboy tarzında, uzun pardesü yok gibi. Ama Elsiva tuniklerin sayısı oldukça fazla. İstediğiniz gibi mutlaka tunik bulabilirsiniz. Aşağıda Elsiva kapalılar için kıyafetlerinden modeller görüyorsunuz. Daha fazlasını Lcwde bulabilirsiniz

Lcwaikikideki kapalılar için kıyafetler

SON ARANAN TERİMLER:

Lcwaikiki 2014 uzun etek modelleri

Her kesimden insanın, kadın, erkek, genç, çocuk, her türlü giysi ihtiyacını uygun fiyatlarla temin edebileceği marka olan Lcwaikiki, 2014 yeni giysi modellerini mağazalara göndermeye başladı. Sonbahar- kış sezonunun ürünleri de hem mağazalarda, hem de Lcwaikikinin internetten satış yaptığı sitesinde satılıyor. Eskiden daha çok çocuk kıyafetleri satan Waikikinin şimdi kadın ve erkek giysi modellerinde de çeşitlilik göze çarpıyor. Öncelikle kadınlar için Lcw şık uzun eteklerinden modelleri sizinle paylaşıyorum. Lcw indirimlerinde olan uzun eteklerin fiyatları30-60 TL arasında değişiyor.

Lcw indirimlerindeki maksi etekler

Etek modellerini tam boy olarak görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

SON ARANAN TERİMLER: