Etiket arşivi: sezon sonu indirimleri

Setrms sezon sonu kışlık tesettür kıyafetler

Tesettür kıyafetleri satan Setrms‘in kışlık pardesü ve mantolarında sezon sonu indirimleri başladı. 2014 kış sezonunun pardesü, ferace, kaban ve mantoları şu anda Setrms’de 110 liraya kadar düşmüş durumda. Sürekli takip edenler iyi bilirler, önceki fiyatları 300-400 lira arasında değişiyordu. Arkasında “vav” harfi bulunan Setrms ferace ve fermuarlı feraceler ise 300 liradan 150 liraya düştü. Hakim yaka, bisiklet yaka, fermuarlı, büyük düğmeli, kloş etekli, kemerli, kuşaklı; mor, bordo, siyah, lacivert, leylak rengi, gri, kiremit, petrol mavisi, yeşil, antrasit, vizon gibi renkleri mevcut olan Setrms pardesü, kap, ferace ve mantolarının stokları tükenmeden acele edin.

Ucuzlayan Setrms kışlık tesettür giyim modelleri

Büyük boy olarak görmek için resimlere tıklayınız

 

kloş pardesü modelleri

kloş pardesü modelleri

büyük düğmeli manto

büyük düğmeli manto

ucuz ferace

ucuz ferace

SON ARANAN TERİMLER:

Elsiva kadın pantolonlarında büyük indirim

Elsiva kadın giyim modellerinin de çok ucuza satıldığı Lcw Outlette Lcwaikiki bayan pantolonlarının fiyatları 15 liradan başlıyor. Daha geçen ay 40 liradan satılmaya başlayan kadife bayan pantolonları da 20-25 liraya kadar düşmüş. Sezon sonu indirimlerinde kışlık pantolonların daha da indirimli satılacağını düşünüyorum. Viskon pantolonlar da şu anda 20 liraya kadar düşmüş durumda. Diğer pantolon modellerinin çoğu pamuklu ve esnek modeller… 1-2 ay sonra Lcwaikikide çok büyük indirimler başlayacaktır. Takip etmenizi öneririm. Aşağıda da 15 liradan başlayan fiyatlarla satılan bayan pantolonlarından bazılarını görüyorsunuz. Modelleri tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Lcwaikiki bayan pantolonları 15 liradan başlayan fiyatlarla…

SON ARANAN TERİMLER:

Lcw yeni sezon ve sezon sonu çizme ve botlar

Çok aranılan ekonomik markalardan biri olduğu için Lcwaikikinin yeni sezon ve sezon sonu indirimlerinde olan çizme ve bot modellerini sizinle paylaşacağım. Yağmur çizmesi, ince topuklu bot, tokalı çizme, dolgu topuklu bot ve çizme gibi ürünlerin taba, kahverengi, siyah, bej, devetüyü, vişne çürüğü gibi renklerini bu modellerde bulabilirsiniz. Lcw bot ve çizmelerin fiyatları 40-80 lira arasında değişiyor. 40 liralik bot normalde 60 liradan 40 liraya düşen bir ürün. Yeni sezon ve sezon sonu indirimlerindeki Lcw bot ve çizmelerinden birkaç örnek modeli aşağıda yayınladım.

Elsiva 2014 bot ve çizme modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Lcwaikiki bayan bot ve çizmeleri

Her çeşit giyim modelinin satıldığı Lcwaikikiden şimdi de bayanlar için bot ve çizme modelleri paylaşacağım. Lcw bot ve çizmeler hem sezon sonu indirimlerinde, hemde yeni sezon olan ürünler… Dize kadar uzun çizmeler, topuklu botlar, dolgu topuklu modeller, fermuarlı ve toka detaylı modelleri Lcw bayan bot ve çizmelerinde bulabilirsiniz. Elsiva bayan bot ve çizmelerinin fiyatları ise kalitesine kıyasla çok uygun. 30-70 TL arasında değişiyor. Modelleri tam boy görmek için resimlere tıklayınız

Sezon sonu indirimlerinde ve yeni sezon olan Lcw bot ve çizmeler

SON ARANAN TERİMLER:

2014 Markafoni Bayan ayakkabı modelleri

Ekonomiden anlayan hanımlar her zaman indirimleri takip eder, sezon sonu indirimlerinde alış-verişlerini yaparlar. Çok cazip fiyatlarla indirimli bayan ayakkabıları satan alış-veriş sitelerinden birisi de hiç şüphesiz Markafoni… Markafoni ayakkabılarda ünlü markaların kampanyalarını takip ettiğiniz zaman yüzlerce ayakkabı modeli arasından aradığınız modelde ayakkabıları %80e varan indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. Kış bittiği zaman sezon sonu indirimli bot ve çizme, yaz bittiği zaman da sezon sonu yazlık ayakkabılarda büyük sezon sonu indirimleri oluyor. Bu dönemlerde alış-veriş yapmanızı öneriyorum. Markafoni ayakkabıların fiyatları 20 Tlden başlıyor, ürünün özelliklerine göre fiyatlar değişiyor.

Markafoni ayakkabılardan şık modeller:

SON ARANAN TERİMLER:

Armine sezon sonu indirimlerindeki pardesüler

Armine tesettür giyimde bu sıralar %80′e varan sezon sonu indirimleri var. Armine pardesülerin fiyatları önceden 250-350 TL aralığında fiyatlarla satılırken, şimdi Armine pardesüleri 50 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Yalnız acele etmeniz gerekiyor. Çünkü sezon sonu Armine pardesülerin stokları tükenmek üzere. İşte sizin için seçtiğim indirimli Armine pardesülerden bazıları:

Armine tesettür giyim indirimli pardesüler

SON ARANAN TERİMLER: