Kategori arşivi: ÇANTA, TAKI

şık ve ucuz çanta ve takılar

Genç Tesettür Giyim Trendleri

Genç Tesettür Giyim Trendleri

            Tesettür giyim tarzını benimseyerek muhafazakar yapılarına uygun biçimde örtünmeyi tercih eden genç hanımlar için günümüzde pek çok giyim seçeneği mevcuttur. Tesettür giyim kurallarına sadık kalarak şık olmayı gayet güzel bir biçimde başaran bu genç hanımlar, hiç şüphe yok ki tesettür giyimin sadece klasik kombinlerden ibaret olmadığını ispat ediyor.

Peki genç tesettür giyim trendlerinde neler var? Öncelikle genç hanımların spor kombinleri tercih ederek sosyal hayatlarında rahatlığı ön planda tuttuklarını söyleyebiliriz. Soft renklerin ağırlıkta olduğu uzun tunikler, düz renkli elbiselerle kombinlenen floral desenli eşarplar ve daha niceleri… Genç hanımların kendi sokak modalarını meydana getirdiği bu trendin en önemli noktası ise ebette renk seçimleri. Pembe, mavi ve lila gibi mutluluk mesajları veren renklerin ağırlıkta olduğu 2015 yaz ayları tesettür giyim modası, tunik ve pantolon takımlarına daha sık rastlamamıza neden olacağa benziyor. Normalde kot pantolon giyinmeyi tercih etmeyen tesettürlü hanımların uzun tunikler sayesinde artık daha rahat ettikleri de bir gerçek elbette. Bu nedenle genç tesettür giyim trendlerinde özellikle tunikler ve dış giyimde feraceler önemli yer tutuyor.

püsküllü tunik

kot tunik           Yaz aylarının gelişi ile birlikte düşün ve nişan gibi özel davetlerin sayısında artış olduğunu görebiliyoruz. İşte bu nedenle tesettür abiye seçimlerimiz de büyük önem taşıyor. Genç tesettür giyim modasına hakim olan spor duruş, elbette tesettür abiye alanında geçerliliğini yitirerek yerini daha hanım hanımcık modellere bırakmaktadır. Dantel detaylarla, pul ya da payet işlemelerle süslenen tesettür abiye elbise modelleri sayesinde özel gecelerin en şık genç hanımı olmak son derece kolaydır. Tesettür abiye seçimini zevklerine göre olduğu kadar, fiziksel görünümüne de uygun olarak seçebilen hanımlar için abiye seçimi hiç de zor değildir. Özellikle Modanisa.com gibi tesettür giyim trendlerinin nabzını elinde tutan bir alışveriş sitesini tercih ederek doğru seçimlere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

balık abiye elbise

mercan tesettür abiye elbisepullu abiye elbisesomon tesettür abiyeşallı abiye elbiseşifon tesettür abiye elbise            Tesettür giyim Modanisa.com’da birbirinden şık seçeneklerle kapalı hanımların şıklıklarını tamamlayıcı ayrıntılarla doludur. Sadece giyim kategorileri açısından değil, kombinleri tamamlayıcı çanta ve ayakkabı modelleri için de Modanisa.com’u tercih edebilirsiniz.

2014 Markafoni çanta modelleri

Şıklığınızı tamamlayacak unsurlardan birisi de hiç şüphesiz çantalar… Ünlü markaların çantaları Markafonide %80e varan indirimlerle satılıyor. 200-300 liralık Nike, Benetton, No ferar, Kappa, Lewis, Fornarina, Sisley, Roxy ve Puma çantaları bu büyük indirimin ardından 450 lira gibi fiyatlara alabileceksiniz. Daha ucuzları da var tabii ki. Ama çok pahalı olup da fiyatı çok düşen Markafoni çanta modellerini sizinle paylaşmayı tercih ettim. En güzel Markafoni indirimli kadın kol çantalarından bazılarını aşağıda görüyorsunuz.

%80e varan indirimli ünlü markaların çantaları

 

SON ARANAN TERİMLER:

2014 Momentus bayan kol saatleri

Momentus kadın saatlerinin fiyatları 189 TL

Normalde çok pahalıya satılan Momentus saatlerinin 370 liralık modelleri bu günlerde Sefa Merve’deki Momentus bayan kol saatleri kampanyasında 189 liraya satılmaya başladı. Yarı fiyatına satılmaya başlayan bayan kol saatlerinin gümüş rengi ve altın sarısı renkleri bulunuyor. Romen rakamlı, siyah ve gümüş rengi kadranları mevcut olan şık kadın saatlerinin özellikle taşlı saatleri çok tutuluyor. Stoklarla sınırlı olan Momentus bayan kol saatlerinin en güzel modellerini aşağıda görüyorsunuz

2014 şık bayan kol saatleri