Kategori arşivi: EŞARP, ŞAL

en yeni eşarp ve şallar

Armine 2016 sonbahar kış eşarpları

Yeni sezon 2015-16 sonbahar-kış Armine eşarp koleksiyonu

Her yeni sezonda mutlaka yeni eşarp ve tesettür giyim koleksiyonlarını yayınlayan Armine giyim, 2015-2016 sonbahar kış eşarp koleksiyonunu da yayınladı. 2016 Armine eşarplarda da önceki sezonlarda olduğu gibi kaliteye ve şıklığa önem veren hanımlara hitap eden eşarp modelleri bulunuyor. Armine yeni sezon eşarplar sonbaharın simgesi sarı ve kahverengi renklerin haricinde canlı renkler, pastel ve mat renkleri de içeriyor. En güzel Armine eşarpları kaç liraya alabilirim derseniz, henüz fiyatlarını internette satışı başlamadığı için bilmiyorum, ama 120 liradan aşağı da yeni sezon Armine eşarp alabileceğinizi sanmıyorum. Armine eşarpların fiyatlarını mağazalardan net olarak öğrenebilirsiniz. Şık tesettür kombinler oluşturmak isteyen kapalı bayanlar da aşağıdaki Armine eşarplarla oluşturulmuş bu senenin yeni tesettür kombinlerini görebilirler. Hangi kıyafetin üstüne ne renk eşarp gider, ne renk eşarpla ne renk eşarp uyar gibi sorularınıza bu kombinlere bakarak cevap bulabilirsiniz

rengarenk armine eşarp

rengarenk armine eşarp

mor bordo kıyafet üstüne eşarp

mor bordo kıyafet üstüne eşarp

yeni sezon armine eşarp

yeni sezon armine eşarp

şık armine eşarplar

şık armine eşarplar

lacivert kıyafete uygun eşarp

lacivert kıyafete uygun eşarp

armine sonbahar kış koleksiyonu

armine sonbahar kış koleksiyonu

açık mavi renk eşarp

açık mavi renk eşarp

Armine 2015 en yeni yazlık eşarpları

2015 İlkbahar Yaz Armine ipek eşarp modelleri

Armine’nin geçen ay piyasaya çıkan yeni sezon ilkbahar-yaz (spring-summer) eşarp koleksiyonunda rengarenk eşarpları bir arada görüyoruz. Çok aranan eşarp markalarından olan Armine eşarpların fiyatları geçen seneden çok farklı değil. Yeni sezon 2015 Armine eşarpların hepsi tek fiyat ve 108 TLden satılıyor. Armine‘nin yeni eşarplarının yer aldığı katalogtaki eşarplardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca bu eşarplarla nasıl tesettür kombinler oluşturabileceğiniz hakkında fikir de edinmiş olursunuz.

eşarp kombinleri

eşarp kombinleri

armine spring summer 2015

armine spring summer 2015

armine bu senenin eşarpları

armine bu senenin eşarpları

armine en yeni eşarplar

armine en yeni eşarplar

Armine’nin bu seneki yazlık eşarpları

Eşarp modellerini büyük boy olarak görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

SON ARANAN TERİMLER:

Armine 2015 sonbahar-kış koleksiyonu

Yeni sezon Armine tesettür giyim modelleri

Tesettür giyim markalarının bu sıralar üst üste yeni sezon sonbahar kış koleksiyonları piyasaya çıkıyor. Tesettür giyim denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Armine giyimin de yine birbirinden şık tesettür kıyafetleri de eminim ki büyük ilgi görecektir. Yalnız yeni sezon kıyafetlerin fiyatlarının biraz yüksek olduğu da malum. Modayı ve yeni kıyafetleri yakından takip edenler için fiyat sorun olmayacaktır. Ayrıca sadece kaliteli ve şık kıyafetleri alıp, gereksiz harcamalar yapmayanlar da pahalı ama güzel ve kaliteli olan Armine yeni sezon koleksiyonundan kendilerine çok şık bir pardesü,kap, tunik, takım, elbise, etek, bluz veya eşarp alabilirler. Armine yeni sezon ürünlerinde pardesülerin fiyatları 288 TL, kap fiyatları 207 TL, tesettür elbiseler 225 TL, tunikler 117 TL, ferace 305 tl, gömlek ve bluzler 107 tl, uzun etekler 135 tl, uzun yelekler ise 180 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 2015 sonbahar kış yeni sezon Armine eşarp, kap, pardesü, elbise, takım elbise, etek, bluz gibi tesettür giyim modellerinden bazılarını sizinle paylaşıyorum.

En yeni tesettür giyim modelleri

Pelerinli kırmızı pardesü ve siyah pardesü Armine koleksiyonundaki dikkat çeken modellerden…

2015 tesettür giyim modelleriarmine 2015 kışarmine kapşonlu kapkışlık kap2015 armine eşarplarıtürbanlı kıyafetler

 

 

SON ARANAN TERİMLER: