Kategori arşivi: MODANİSA

modanisa üyelik

Bayramlık kot tesettür giyim modelleri

Genç tesettür giyim arayanlara kot elbise,etek, kap ve tunikler

Gençler için tesettür giyim kıyafetlerinde çok fazla seçenek sunan Modanisa, kot kıyafet giymeyi tercih eden gençler için de çık şık kot elbise, etek, kot pardesü, kap, gömlek, tunik ve salopet modellerini de tesettür kıyafet satışı yaptığı sitesinde satıyor. Açık mavi, buz mavisi, lacivert, bebe mavisi tonlarındaki kot tesettür giyim modellerinin fiyatları markalarına ve modellerin farklılıklarına göre değişiklik gösteriyor. Tesettür bayramlık arayan genç kızlarımıza ve spor giyinmeyi seven genç ruhlu hanımlar için Modanisa’daki spor kot kıyafetlerden elbise, pardesü, kap, etek, pantolon ve özellikle tunik ve kot gömleklerden bazılarının fiyatları ve özellikleri hakkında size bilgi vereyim. Tesettür firmalarından olan Feracem, Tuncay, Yağmur, Timin, Mervin, Neways, Gance, Refka, Benin, Cml Collection, Zeynn, modesta, İzotantik, Livza, Gamze Polat, Mustafa Dikmen, Kuaybe Gider, Kayra, Armine giyim ve Minel Aşk gibi firmaların kot tesettür giyim modellerini Modanisa’da tesettür giyim indirimlerinde bulabilirsiniz. Yeni sezon bayan kot gömleklerin bile %75 indirimle 25 TL’ye düştüğü kot tesettür bayramlıklarda lacivert bayan kot pantolonu da 25 liraya kadar düştü. Kot tunikler 35, kapşonlu ferace 40, kot detaylı şifon elbise 45, klasik dar kot etekler 45, zımba baskılı kot etek 60, tencel tunik 60, kloş kot etek 60, drop baskılı gömlek 60, nakışlı kot etek 60, uzun kot yelek 70, kemerli kot elbise 70, Tuncay puanlı tencel kap 70, askılı kot etek 70, kot pantolon etek 70, kot pardesülerin fiyatları ise 105 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Genç Tesettür Giyim Trendleri

Genç Tesettür Giyim Trendleri

            Tesettür giyim tarzını benimseyerek muhafazakar yapılarına uygun biçimde örtünmeyi tercih eden genç hanımlar için günümüzde pek çok giyim seçeneği mevcuttur. Tesettür giyim kurallarına sadık kalarak şık olmayı gayet güzel bir biçimde başaran bu genç hanımlar, hiç şüphe yok ki tesettür giyimin sadece klasik kombinlerden ibaret olmadığını ispat ediyor.

Peki genç tesettür giyim trendlerinde neler var? Öncelikle genç hanımların spor kombinleri tercih ederek sosyal hayatlarında rahatlığı ön planda tuttuklarını söyleyebiliriz. Soft renklerin ağırlıkta olduğu uzun tunikler, düz renkli elbiselerle kombinlenen floral desenli eşarplar ve daha niceleri… Genç hanımların kendi sokak modalarını meydana getirdiği bu trendin en önemli noktası ise ebette renk seçimleri. Pembe, mavi ve lila gibi mutluluk mesajları veren renklerin ağırlıkta olduğu 2015 yaz ayları tesettür giyim modası, tunik ve pantolon takımlarına daha sık rastlamamıza neden olacağa benziyor. Normalde kot pantolon giyinmeyi tercih etmeyen tesettürlü hanımların uzun tunikler sayesinde artık daha rahat ettikleri de bir gerçek elbette. Bu nedenle genç tesettür giyim trendlerinde özellikle tunikler ve dış giyimde feraceler önemli yer tutuyor.

püsküllü tunik

kot tunik           Yaz aylarının gelişi ile birlikte düşün ve nişan gibi özel davetlerin sayısında artış olduğunu görebiliyoruz. İşte bu nedenle tesettür abiye seçimlerimiz de büyük önem taşıyor. Genç tesettür giyim modasına hakim olan spor duruş, elbette tesettür abiye alanında geçerliliğini yitirerek yerini daha hanım hanımcık modellere bırakmaktadır. Dantel detaylarla, pul ya da payet işlemelerle süslenen tesettür abiye elbise modelleri sayesinde özel gecelerin en şık genç hanımı olmak son derece kolaydır. Tesettür abiye seçimini zevklerine göre olduğu kadar, fiziksel görünümüne de uygun olarak seçebilen hanımlar için abiye seçimi hiç de zor değildir. Özellikle Modanisa.com gibi tesettür giyim trendlerinin nabzını elinde tutan bir alışveriş sitesini tercih ederek doğru seçimlere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

balık abiye elbise

mercan tesettür abiye elbisepullu abiye elbisesomon tesettür abiyeşallı abiye elbiseşifon tesettür abiye elbise            Tesettür giyim Modanisa.com’da birbirinden şık seçeneklerle kapalı hanımların şıklıklarını tamamlayıcı ayrıntılarla doludur. Sadece giyim kategorileri açısından değil, kombinleri tamamlayıcı çanta ve ayakkabı modelleri için de Modanisa.com’u tercih edebilirsiniz.