Kategori arşivi: PARDESÜ, KAP, FERACE

yeni ve sezon sonu pardesü kap ferace

Avenna yeni sezon sonbahar kış kıyafetleri

En yeni Avenna kışlık tesettür giyim modelleri

Yeni sezon 2015-2016 sonbahar-kış Avenna tesettür kıyafetleri piyasaya çıktı. Tesettür giyim modasını yakından takip eden bayanlar için biz de en güzel tesettür giyim kombinlerinin görsellerinden bazılarını sizinle paylaşmak istedik. Yeni sezon Avenna kap, kaban, manto, tunik, uzun yelek ve elbise gibi tesettür kıyafetlerinden oluşan resim galerimizde kışlık Avenna giyimin fermuarlı, kareli, düz renk, deri ve kuşaklı modellerini çoğunluğu kış renklerinde olarak görebilirsiniz.

en güzel tesettür kıyafetler

en güzel tesettür kıyafetler

deri detaylı kap

deri detaylı kap

avenna yeni elbise

avenna yeni elbise

Yeni sezon Avenna tesettür kıyafetleri

Armine 2015 sezon sonu yazlık kap modelleri

2015 Armine sezon sonu kap modelleri 70 TL

Armine sezon sonu indirimlerini bekleyenler için bu haberimiz. Kaliteli ve ucuz kap modellerini 70 liraya alabileceğiniz Armine 2015 yazlık sezon sonu kap modelleri kampanyasında kapşonlu, kot, spor kap modelleri, arkası uzun, hakim yaka, pelerinli, kalın kemerli, dantelli, çizgili, çift renkli, iri düğmeli ve fermuarlı kap modellerini bulabilirsiniz. Ama sezon sonu olduğu için stoklar hemen tükenecektir. Acele etmezseniz aradığınız model ve bedenlerde kapları bulamayabilirsiniz. Yazlık kaplar sezon sonu indiriminde olduğu için genellikle bej, taşrengi, mint rengi, açık pembe, buz mavisi, açık camel, ekru, bisküvi rengi, pudra rengi gibi renklerde kap modelleri daha ağırlıklı olsa da lacivert, taba, siyah, bordo, kahverengi, mor renklerde sezon sonu yazlık kap modellerini de Armine sezon sonu kap modellerinde görebilirsiniz. 300-400 liralık kapların fiyatlarının 70 TLye düştüğü Armine sezon sonu kampanyasından sizin için seçtiğim şık modellerinden bazıları:

armine ekru kap

armine ekru kap

armine lacivert yazlık kap

armine lacivert yazlık kap

armine ucuz kap modelleri

armine ucuz kap modelleri

ucuz kap 70 lira

ucuz kap 70 lira

İndirimli Armine kap modelleri

Tuncay sezon sonu indirimli kap modelleri

Modanisa’da 50 TLden başlayan 2015 Tuncay kap modelleri

2015 ilkbahar yaz pardesü ve kap modelleri sezon sonu indirimlerine giren tesettür giyim markalarından biri de Tuncay giyim. %65’e varan Tuncay sezon sonu kap modellerinin fiyatları 50 liradan başlıyor, en pahalısı ise 105 TLden satılıyor. Pötikareli, çizgili, kareli, örme kap, fermuarlı, kapşonlu, kot, deri detaylı, gizli fermuarlı, puanlı tensel, klasik ve spor kot kapları satın almak isteyenler modanisadan temin edebilirler. Ucuz kap modellerinin sezon sonu indirim kampanyalarının arka arkaya olduğu şu sıralar bayramlık olarak kap arayanların da bu indirim kampanyasından bir an önce faydalanmalarını tavsiye ederim. Çünkü Tuncay kap modelleri de diğer tesettür giyim modelleri gibi stoklarla sınırlı. Aşağıda sezon sonu indirimlerindeki 2015 yazlık Tuncay kap modellerinden örnekler görüyorsunuz.

tuncay örme kap

tuncay örme kap

buz mavisi spor kap

buz mavisi spor kap

fermuarlı tuncay kap

fermuarlı tuncay kap

tuncay 2015 sezon sonu kap

tuncay 2015 sezon sonu kap

siyah beyaz kap

siyah beyaz kap

En güzel ve ucuz sezon sonu kap modelleri