Kategori arşivi: TESETTÜR KOMBİN

yenimoda tesettür kombinler

Avenna yeni sezon sonbahar kış kıyafetleri

En yeni Avenna kışlık tesettür giyim modelleri

Yeni sezon 2015-2016 sonbahar-kış Avenna tesettür kıyafetleri piyasaya çıktı. Tesettür giyim modasını yakından takip eden bayanlar için biz de en güzel tesettür giyim kombinlerinin görsellerinden bazılarını sizinle paylaşmak istedik. Yeni sezon Avenna kap, kaban, manto, tunik, uzun yelek ve elbise gibi tesettür kıyafetlerinden oluşan resim galerimizde kışlık Avenna giyimin fermuarlı, kareli, düz renk, deri ve kuşaklı modellerini çoğunluğu kış renklerinde olarak görebilirsiniz.

en güzel tesettür kıyafetler

en güzel tesettür kıyafetler

deri detaylı kap

deri detaylı kap

avenna yeni elbise

avenna yeni elbise

Yeni sezon Avenna tesettür kıyafetleri

Armine 2016 sonbahar kış eşarpları

Yeni sezon 2015-16 sonbahar-kış Armine eşarp koleksiyonu

Her yeni sezonda mutlaka yeni eşarp ve tesettür giyim koleksiyonlarını yayınlayan Armine giyim, 2015-2016 sonbahar kış eşarp koleksiyonunu da yayınladı. 2016 Armine eşarplarda da önceki sezonlarda olduğu gibi kaliteye ve şıklığa önem veren hanımlara hitap eden eşarp modelleri bulunuyor. Armine yeni sezon eşarplar sonbaharın simgesi sarı ve kahverengi renklerin haricinde canlı renkler, pastel ve mat renkleri de içeriyor. En güzel Armine eşarpları kaç liraya alabilirim derseniz, henüz fiyatlarını internette satışı başlamadığı için bilmiyorum, ama 120 liradan aşağı da yeni sezon Armine eşarp alabileceğinizi sanmıyorum. Armine eşarpların fiyatlarını mağazalardan net olarak öğrenebilirsiniz. Şık tesettür kombinler oluşturmak isteyen kapalı bayanlar da aşağıdaki Armine eşarplarla oluşturulmuş bu senenin yeni tesettür kombinlerini görebilirler. Hangi kıyafetin üstüne ne renk eşarp gider, ne renk eşarpla ne renk eşarp uyar gibi sorularınıza bu kombinlere bakarak cevap bulabilirsiniz

rengarenk armine eşarp

rengarenk armine eşarp

mor bordo kıyafet üstüne eşarp

mor bordo kıyafet üstüne eşarp

yeni sezon armine eşarp

yeni sezon armine eşarp

şık armine eşarplar

şık armine eşarplar

lacivert kıyafete uygun eşarp

lacivert kıyafete uygun eşarp

armine sonbahar kış koleksiyonu

armine sonbahar kış koleksiyonu

açık mavi renk eşarp

açık mavi renk eşarp

2015 Tozlu giyim tunik modelleri

%75’e varan indirimlerle 15 TL’ye satılan tunikler Tozlu giyimde

Evet yanlış duymadınız. Pazarda bile 25-30 liradan aşağı fiyatla tunik bulamazken, Tozlu giyim 25-30 liralık tuniklerini 15 liradan başlayan fiyatlarla satıyor. Aslında 10 liraya bile fiyatı düşen tunikler var, ama bazı modeller stoklarda kalmamış, diğerleri de yakında biter diye onları paylaşmadım. Tozlu giyim,  kapalı giyim modelleri arayan hanımlar için çok uygun fiyatlarla bu ürünleri sattığı için size de bir faydamız dokunsun diyerek ben de sık sık Tozlu giyim’in ekonomik kıyafetlerini sizinle paylaşacağım. Uzun tunik bulmakta zorlanan bayanlar için Tozlu giyim tunik modellerinde çok fazla seçenek var. Pul işlemeli, ince kemerli, kol uçları dantelli, deri biyeli, bisiklet yakalı, degaje yaka, leopar desenli, fermuarlı, simli, ekoseli, yıldız baskılı, salaş, kolye aksesuarlı, lazer kesimli, önü kısa arkası uzun ve daha bir çok modeli bulunan tunikleri değişik renklerde bulabilirsiniz. Fiyatları 15 liradan başlayıp 90 liraya kadar tunik bulabileceğiniz Tozlu tesettür giyim tuniklerinden bazı modelleri aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca bu tuniklerle nasıl tesettür kombinler oluşturabileceğinizi de aşağıdaki görsellere bakarak fikir edinebilirsiniz. İlerleyen günlerde Tozlu elbise ve abiye modellerini de yayınlayacağım, takipte kalın..

tozlu tunik

tozlu tunik

Tozlu tesettür giyim modellerindeki ucuz tunikler

SON ARANAN TERİMLER: