Kategori arşivi: UZUN ETEK

uzun etek modelleri

Lcwaikiki 2015 bayan giyim indirimleri

Lcwaikiki 2015 bayan giyim indirimleri başladı. Her yeni sezonda seri sonu ve outlet kategorisine düşen bedeni azalan ürünlerine indirim uygulayan lc waikiki kadın koeksiyonlarında kalite ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor..

Sezon sonu Lcw indirimlerindeki bayan kıyafetleri

2015 Yeni Armine İlkbahar yaz kataloğu

En yeni Armine tesettür kıyafet modelleri

Tesettür giyimin öncü firmalarından olan Armine giyimin 2015 yeni sezon ilkbahar yaz kataloğu yayınlandı. Açık renklerden klasik koyu renklere kadar geniş renk yelpazesine hakim olan Armine’nin yeni kıyafetlerinde bazı modellerde baharın simgesi çiçeklerle süslü şık kıyafetler olduğunu görüyoruz. Ama genel olarak çok karışık olmayan, düz renklerde pardesü, kap, etek, tunik olduğunu da söyleyebiliriz. Armine giyimin bu senenin yazlık tesettür kıyafetlerinin fiyatları ise şöyle: Kap, ferace ve pardesüler 270 TLden başlıyor, tunikler 161, uzun Armine etekler 152, bluzler 152, uzun yelekler ise 188 TLden başlayan fiyatlarla satılıyor. Aşağıda tesettür giyim modelleri arayan hanımlar için Armine yazlık pardesü modelleri, kap, ferace, tunik, bluz ve uzun eteklerden bazılarını görüyorsunuz. Armine’de yeni sezon olan bu kıyafetlerin sezon sonu indirimleri başladığı zaman da sizinle paylaşmaya devam edeceğim

pardesü modelleri

pardesü modelleri

floral desen modası tunikler etekler

floral desen modası tunikler etekler

fıstık yeşili monokrom tunik gömlek

fıstık yeşili monokrom tunik gömlek

armine giyim 2015 yaz

armine giyim 2015 yaz

elbise modelleri

elbise modelleri

en güzel tesettür etek gömlek modelleri

en güzel tesettür etek gömlek modelleri

Armine 2015 kıyafet modelleri

Bayramlık kot tesettür giyim modelleri

Genç tesettür giyim arayanlara kot elbise,etek, kap ve tunikler

Gençler için tesettür giyim kıyafetlerinde çok fazla seçenek sunan Modanisa, kot kıyafet giymeyi tercih eden gençler için de çık şık kot elbise, etek, kot pardesü, kap, gömlek, tunik ve salopet modellerini de tesettür kıyafet satışı yaptığı sitesinde satıyor. Açık mavi, buz mavisi, lacivert, bebe mavisi tonlarındaki kot tesettür giyim modellerinin fiyatları markalarına ve modellerin farklılıklarına göre değişiklik gösteriyor. Tesettür bayramlık arayan genç kızlarımıza ve spor giyinmeyi seven genç ruhlu hanımlar için Modanisa’daki spor kot kıyafetlerden elbise, pardesü, kap, etek, pantolon ve özellikle tunik ve kot gömleklerden bazılarının fiyatları ve özellikleri hakkında size bilgi vereyim. Tesettür firmalarından olan Feracem, Tuncay, Yağmur, Timin, Mervin, Neways, Gance, Refka, Benin, Cml Collection, Zeynn, modesta, İzotantik, Livza, Gamze Polat, Mustafa Dikmen, Kuaybe Gider, Kayra, Armine giyim ve Minel Aşk gibi firmaların kot tesettür giyim modellerini Modanisa’da tesettür giyim indirimlerinde bulabilirsiniz. Yeni sezon bayan kot gömleklerin bile %75 indirimle 25 TL’ye düştüğü kot tesettür bayramlıklarda lacivert bayan kot pantolonu da 25 liraya kadar düştü. Kot tunikler 35, kapşonlu ferace 40, kot detaylı şifon elbise 45, klasik dar kot etekler 45, zımba baskılı kot etek 60, tencel tunik 60, kloş kot etek 60, drop baskılı gömlek 60, nakışlı kot etek 60, uzun kot yelek 70, kemerli kot elbise 70, Tuncay puanlı tencel kap 70, askılı kot etek 70, kot pantolon etek 70, kot pardesülerin fiyatları ise 105 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.