Etiket arşivi: tesettür giyim

Avenna yeni sezon sonbahar kış kıyafetleri

En yeni Avenna kışlık tesettür giyim modelleri

Yeni sezon 2015-2016 sonbahar-kış Avenna tesettür kıyafetleri piyasaya çıktı. Tesettür giyim modasını yakından takip eden bayanlar için biz de en güzel tesettür giyim kombinlerinin görsellerinden bazılarını sizinle paylaşmak istedik. Yeni sezon Avenna kap, kaban, manto, tunik, uzun yelek ve elbise gibi tesettür kıyafetlerinden oluşan resim galerimizde kışlık Avenna giyimin fermuarlı, kareli, düz renk, deri ve kuşaklı modellerini çoğunluğu kış renklerinde olarak görebilirsiniz.

en güzel tesettür kıyafetler

en güzel tesettür kıyafetler

deri detaylı kap

deri detaylı kap

avenna yeni elbise

avenna yeni elbise

Yeni sezon Avenna tesettür kıyafetleri

Bayramlık Tesettür giyim ve pardesü modelleri

En ucuz bayramlık pardesüler ve tesettür giyim modelleri

Tesettürlü hanımların ekonomik bayramlık arayışlarına yardımcı olabilmek için en güzel pardesü modelleri ve tesettür kıyafetlerin satıldığı internet sitelerindeki bazı modelleri sizinle paylaşacağım. Genellikle sezon sonlarında büyük indirime giren ucuz tesettür kıyafetleri internetteki tesettür giyim satışı yapan sitelerde daha çok görüyoruz. Yeni sezon kıyafetlerin çok pahalı olduğu ünlü tesettür firmalarının kıyafetleri de bu indirim kampanyalarında yarı fiyatının altına kadar düşebiliyor. Şık tesettür kombinler oluşturmak isteyenler, uygun fiyata kapalı bayramlık ve pardesü almak isteyenlere fikir edinmeleri için aşağıda tesettür giyim modellerinden bazılarını yayınladım. Daha fazla modeli pardesutesetturgiyim.com sitesinde de görebilirsiniz.

minel aşk tesettür elbiseen yeni pardesüleryanları uzun tuniktesettür kombinlermoonlight tunik2015 pardesü modelleri

SON ARANAN TERİMLER:

Genç Tesettür Giyim Trendleri

Genç Tesettür Giyim Trendleri

            Tesettür giyim tarzını benimseyerek muhafazakar yapılarına uygun biçimde örtünmeyi tercih eden genç hanımlar için günümüzde pek çok giyim seçeneği mevcuttur. Tesettür giyim kurallarına sadık kalarak şık olmayı gayet güzel bir biçimde başaran bu genç hanımlar, hiç şüphe yok ki tesettür giyimin sadece klasik kombinlerden ibaret olmadığını ispat ediyor.

Peki genç tesettür giyim trendlerinde neler var? Öncelikle genç hanımların spor kombinleri tercih ederek sosyal hayatlarında rahatlığı ön planda tuttuklarını söyleyebiliriz. Soft renklerin ağırlıkta olduğu uzun tunikler, düz renkli elbiselerle kombinlenen floral desenli eşarplar ve daha niceleri… Genç hanımların kendi sokak modalarını meydana getirdiği bu trendin en önemli noktası ise ebette renk seçimleri. Pembe, mavi ve lila gibi mutluluk mesajları veren renklerin ağırlıkta olduğu 2015 yaz ayları tesettür giyim modası, tunik ve pantolon takımlarına daha sık rastlamamıza neden olacağa benziyor. Normalde kot pantolon giyinmeyi tercih etmeyen tesettürlü hanımların uzun tunikler sayesinde artık daha rahat ettikleri de bir gerçek elbette. Bu nedenle genç tesettür giyim trendlerinde özellikle tunikler ve dış giyimde feraceler önemli yer tutuyor.

püsküllü tunik

kot tunik           Yaz aylarının gelişi ile birlikte düşün ve nişan gibi özel davetlerin sayısında artış olduğunu görebiliyoruz. İşte bu nedenle tesettür abiye seçimlerimiz de büyük önem taşıyor. Genç tesettür giyim modasına hakim olan spor duruş, elbette tesettür abiye alanında geçerliliğini yitirerek yerini daha hanım hanımcık modellere bırakmaktadır. Dantel detaylarla, pul ya da payet işlemelerle süslenen tesettür abiye elbise modelleri sayesinde özel gecelerin en şık genç hanımı olmak son derece kolaydır. Tesettür abiye seçimini zevklerine göre olduğu kadar, fiziksel görünümüne de uygun olarak seçebilen hanımlar için abiye seçimi hiç de zor değildir. Özellikle Modanisa.com gibi tesettür giyim trendlerinin nabzını elinde tutan bir alışveriş sitesini tercih ederek doğru seçimlere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

balık abiye elbise

mercan tesettür abiye elbisepullu abiye elbisesomon tesettür abiyeşallı abiye elbiseşifon tesettür abiye elbise            Tesettür giyim Modanisa.com’da birbirinden şık seçeneklerle kapalı hanımların şıklıklarını tamamlayıcı ayrıntılarla doludur. Sadece giyim kategorileri açısından değil, kombinleri tamamlayıcı çanta ve ayakkabı modelleri için de Modanisa.com’u tercih edebilirsiniz.